Online Eğitim
 

   
 

Hakkımızda

2013 senesinde M.E.B.’e bağlı DAMA MESLEKİ EĞİTİM bünyesinde moda eğitimlerine başlayan DAMA MODA akademi ailesi 2020 senesine kadar 350 kişinin üzerinde mezun vermiş olup, eğitime katılan tasarımcı adaylarını başarılarını M.E.B sertifikası ile belgelendirmiştir.

Modanın tüm alanlarını kapsayan eğitim programları ile sektöre bir çok yeni tasarımcı kazandıran kurumumuz aynı zamanda Türkiye genelinde bir çok yarışma ve defile organizasyonları düzenleyerek tasarımcıların ve markalarının tanıtımını yapmaktadır.

Moda tasarımının ve üretiminin yanı sıra styling, moda yönetimi, kişisel marka yaratmak, stil danışmanlığı, modelistlik(kalıpçılık), dikiş teknikleri eğitimi, drapaj, ileri seviye moda, workshop, koleksiyon danışmanlığı ve marka danışmanlığı eğitim programlarını ve hizmetlerini vermektedir.

Teorik eğitimlerimizi aynı zamanda ticari bakış açısını kazandırma amacı ile destekleyen DAMA MODA AKADEMİ bu kapsamda sektör profesyonellerinden oluşan uzman eğitmen kadrosu ve sektörün önde gelen firmaları ile iş birliği içinde teknik eğitimleri, projeler ve stajlar ile desteklemektedir.

Eğitmen kadromuz akademik kariyerini tamamladıktan sonra sektörde uzun yıllar içinde edindikleri tecrübelerini DAMA MODA AKADEMİ bünyesinde moda eğitimlerinde aktarmaktadırlar.

Akademimiz mezuniyet sonrasında bir çok tasarımcı adayının sektörde istihdamını sağlamış olup aynı zamanda kişisel markasını oluşturmak isteyen tasarımcılarının her daim yanında olmaktadır.

燕窝酒酿蛋与传统手工酒酿蛋的区别燕窝酒酿蛋。燕窝酒酿蛋采用的原料都是优质的纯天然有机食品,产品无任何激素,没有任何副作用产后丰胸怎么办。主要成份有:酒酿原汁、土鸡蛋、珍珠糯米、姜汁红糖、泰国野葛根等提取物。不仅顺应了女性健康丰胸的需求丰胸成功案例,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品。它就是时下最受女性喜爱的燕窝酒酿蛋粉嫩公主酒酿蛋