Online Eğitim
 

   
 

Eğitim Programlarımız

**Kayıtlarımız devam etmektedir.**

Stilistlik Kursu


Hayalinizde tasarladığınız kıyafetleri çizgilerle ifade ederek hayata geçirmek ve modaya yön vermek mi istiyorsunuz? Hazır-giyim tasarımı, kostüm tasarımı, aksesuar tasarımı ve diğer alanlar, kumaş çeşitleri, kombinleme, süsleme, haute couture ve seri üretim, showroom tasarımı, sektörde bilmeniz gereken püf noktalar... Eğitim sonunda öğrencilerimize M.E.B sertifikası verilmekte ve bu sertifika sektörde profesyonel olarak çalışma imkanı sağlamaktadır. Sunduğumuz eğitimin içeriği için "Eğitim Süreci" sayfamıza, eğitim sonrasında neler yapabileceğinizi görmek için lütfen "Mezuniyet & Sonrası" sayfamıza bakınız.


Ders temposu: Haftada 1 gün
Hafta içi ve hafta sonu seçeneklerimiz vardır.
Detaylı bilgi için lütfen arayınız (312) 231 12 02Modelistlik (Kalıpçılık) Kursu


Bir kıyafet modeli dikim için nasıl hazırlanır? Çizilmiş ya da fotoğrafını gördüğünüz bir modelin kalıbını çıkartıp, seri üretim ya da haute couture üretim için dikime hazırlamak üzere gerekli teknik bilgiler ve sektörde bilmeniz gereken püf noktalar öğretilmektedir. Eğitim sonunda öğrencilerimize M.E.B sertifikası verilmekte ve bu sertifika sektörde profesyonel olarak çalışma imkanı sağlamaktadır. Sunduğumuz eğitimin içeriği için "Eğitim Süreci" sayfamıza, eğitim sonrasında neler yapabileceğinizi görmek için lütfen "Mezuniyet & Sonrası" sayfamıza bakınız.


Ders temposu: Haftada 1 gün
Hafta içi ve hafta sonu seçeneklerimiz vardır.
Detaylı bilgi için lütfen arayınız (312) 231 12 02Moda Tasarım Kursu


Hayalinizde tasarladığınız kıyafetleri çizgilerle ifade ederek hayata geçirmek, modaya yön vermek, tasarladığınız kıyafeti seri üretim ya da haute couture üretim için dikime hazırlamak üzere hem stilistlik hem modelistlik (kalıpçılık) alan dersleri verilmektedir. Stilistlik programının tüm konuları (hazır-giyim tasarımı, kostüm tasarımı, aksesuar tasarımı ve diğer alanlar, kumaş çeşitleri, kombinleme, süsleme, haute couture ve seri üretim, showroom tasarımı, vs.) ve modelistlik (kalıpçılık) programında verilen tüm konular (çizilmiş ya da fotoğrafını gördüğünüz bir modelin kalıbını çıkartıp, seri üretim ya da haute couture üretim için dikime hazırlamak üzere gerekli teknik bilgiler) ile birlikte sektörde bilmeniz gereken püf noktalar öğretilmektedir. Bu programda haftada 2 gün ders işlenmektedir. Eğitim sonunda öğrencilerimize M.E.B sertifikası verilmekte ve bu sertifika sektörde profesyonel olarak çalışma imkanı sağlamaktadır. Sunduğumuz eğitimin içeriği için "Eğitim Süreci" sayfamıza, eğitim sonrasında neler yapabileceğinizi görmek için lütfen "Mezuniyet & Sonrası" sayfamıza bakınız.


Ders temposu: Haftada 2 gün
Hafta içi ve hafta sonu seçeneklerimiz vardır.
Detaylı bilgi için lütfen arayınız (312) 231 12 02Yurtdışı Workshop Programlarımız


Eğitim programlarımızı tamamlayan öğrencilerimiz talepleri doğrultusunda, yurtdışı deneyimi için Fransa, İngiltere ve İtalya'da anlaşmalı olduğumuz moda okullarında workshop programlarına katılabilirler. katılım sağladığınız workshop proglamları ve yabancı dil bilmek size iş hayatınızda önemli kapılar aralayacaktır. her yerde avantaj sağlayacaktır ve yurtdışı bağlantılı mesleklerde olmazsa olmaz koşul olarak karşınıza çıkacaktır.


燕窝酒酿蛋特别适合天下所有胸部发育不良,不自信的女性;乳房缩水丰胸产品,下垂松弛的产后女性;乳房干瘪,外扩无弹性的女性;皮肤蜡黄燕窝酒酿蛋丰胸,气色不佳的女性;内分泌失,调痛经现象的女性;产后奶水不足,虚寒体弱的女性服用燕窝酒酿蛋。经常服用可以使得我们的乳房腺体继续增大、紧实、润泽,并且丰有弹性,还具有抗氧化尖顶养颜的功效酒酿蛋丰胸产品